почувствувајте се

како дома во

викторија - битола

Лоцирани сме во тивка уличка во центарот на Битола, каде се ви е на дофат и немате потреба од автомобил.

Добредојдовте во нашите соби

Соба 101

Удобна трокреветна соба со голему купатило – идеална за помала фамилија.

Соба 102

Соба 102 е идеална за парови, опремена со LCD телевизор, клима уред и сопствено купатило.

Соба 103

Удобна трокреветна соба со поглед кон центарот на Битола и Саат кулата

Поглед од нашиот прозорец

Лоцирани сме на плоштадот Магнилија, веднаш до културниот центар Магаза, на 150 метри од Саат кулата во Битола

Локација и контакт

Што велат нашите гости за нас

“Perfect location” Arrived before 11am but it was no problem and we could check in straight away. Spacious room

Nicola –

United Kingdom

Friendly, helpful staff. Location was very near the watchtower and therefore central to much of Bitola.

AuldPenarthian –

United Kingdom

Vi bodde så centralt men ändå lugnt! Har bara plus att skriva!+++❤️❤️❤️

Lili

Sweden

It was very convenient to everything and incredibly secure. We had no worries. The bathtub was incredibly awesome

Eileen –

Macedonia

“Excellent location, friendly staff, good value.” Literally steps away from all the best sights and restaurants…

David

Canada

“Unterkunft Bitola – gefällt mir” Alles soweit in Ordnung! Lage, Personal nett, alles unkompliziert;

Ralph

Germany

Фото галерија

Во близина на соби Викторија